Ekipa remontowa Trójmiasto kontakt

Bartosz

29987748234

Kraków i okolice +50 km kontakt@hejmalarz.pl 29987748234 Jesteśmy dostępni Pon-Pt od 9 do 21
Meble Kraków
Meble Kraków

Szpachlowanie i gładzie gipsowe w Krakowie

Jesteśmy dostępni
Pon - Pt od 8 do 21

Wykonujemy szpachlowanie i gładzie gipsowe, nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie remontów i wykończenia wnętrz. Działamy z pasją, jesteśmy dokładni, potrafimy odpowiednio przygotować ściany do malowania. Zapewniamy szpachlowanie ścian i kładzenie gładzi gipsowej. Dzięki temu możesz uzyskać piękne, gładkie ściany. Gwarantujemy terminowość, możemy pomóc w doborze odpowiednich rozwiązań. Wykańczanie ścian to jedna z naszych głównych specjalizacji, dlatego możemy zapewnić usługi na najwyższym poziomie.

Szpachlowanie ścian – nasza oferta

Szpachlowanie jest jednym z ważniejszych etapów prac remontowo-wykończeniowych, mających na celu przygotowanie ścian do malowania lub tapetowania. To prace polegające na nakładaniu masy do szpachlowania w celu uzyskania idealnie gładkiej powierzchni. Nakładanie szpachli pozwala zlikwidować pęknięcia, ubytki oraz nierówności na ścianach i sufitach. Gładka i równa powierzchnia to gwarancja równomiernego nałożenia farby. W ten sposób można uzyskać estetyczne wykończenie wnętrz.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży remontowej zapewniamy profesjonalne przygotowanie podłoża. Posiadamy odpowiednie narzędzia do nakładania szpachli. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych fachowców, którzy dokładają starań, aby każdy klient był zadowolony z efektów naszej pracy. Pamiętaj, że szpachlowanie sufitów i ścian to umiejętność, która wymaga doświadczenia i dokładności, dlatego takie prace powinien przeprowadzić profesjonalista.

Dlaczego warto zlecić szpachlowanie i gładź gipsową naszej firmie?

Gładzie i szpachle to nasza specjalność, dlatego możesz mieć pewność, że Twoje wnętrza po remoncie będą prezentować się efektownie i nowocześnie. Dobieramy odpowiednie masy do szpachlowania, wykonujemy szlifowanie gładzi, wykonujemy gruntowanie ścian, aby rezultaty przeszły Twoje oczekiwania. Jesteśmy bardzo dokładni, do każdego zlecenia podchodzimy bardzo indywidualnie. Napisz do nas, jaki masz problem, wrócimy z odpowiedzią jak najszybciej.

Gładzie gipsowe – zakres naszych usług

Kładzenie gładzi to proces nakładania na powierzchnię ścian i sufitów gładzi gipsowej w celu uzyskania jednolitego, trwałego efektu. Ten etap jest kluczowy, gdy zależy Ci na estetycznym wykończeniu pomieszczeń. Wyrównanie podłoża powinno być przeprowadzone przez fachowców. Nasza firma oferuje takie prace remontowo-wykończeniowe w przystępnych cenach. Stosujemy różne metody nakładania gładzi w zależności od danego podłoża i preferencji klienta.

Jako fachowcy o ugruntowanej pozycji w branży, dbamy o szczegóły, nasze usługi są kompleksowe. Prace kładzenia gładzi rozpoczynamy od przygotowania podłoża, następnie wybieramy rodzaj gładzi. Przygotowanie masy jest proste, jednak ważne jest to, aby robić to według zaleceń producenta. Następnie przystępujemy do nałożenia pierwszej warstwy gładzi, która ma za zadanie wypełnić nierówności. Po jej wyschnięciu przechodzimy do szlifowania powierzchni i nakładania kolejnej warstwy, aż do uzyskania odpowiedniej gładkości ścian.

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Kładzenie gładzi to sztuka, a więc rezultaty pracy będą zależeć od umiejętności fachowca. To dlatego najlepiej skorzystać z usług profesjonalnego wykonawcy, który ma doświadczenie w tej dziedzinie – radzi ekspert MalarzKraków.

Gdzie wykonujemy szpachlowanie i gipsowanie? Kraków i okolice

Gładzie i szpachle kładziemy na terenie Krakowa oraz okolic. Obszar naszych działań obejmują wszystkie dzielnice miasta, między innymi takie jak: Mistrzejowice, Kazimierz, Stare Miasto, Zwierzyniec, Grzegórzki, Prądnik Biały, Prądnik Czerwony, Podgórze, Wola Duchacka, Łagiewniki, Nowa Huta i nie tylko.

Poza tym obsługujemy również mieszkańców okolicznych miejscowości tj. Wieliczki, Bochni, Niepołomic, Kocmyrzowa i nie tylko. Jeśli interesują Cię tynki gipsowe, skontaktuj się z nami.

Pozostałe usługi, które wykonujemy poza szpachlowaniem i gładziami gipsowymi

Wygładzanie ścian i szpachlowanie to niejedyne usługi, które mamy w ofercie. Jesteśmy firmą remontowo-wykończeniową dlatego z naszej strony możesz liczyć na kompleksowe działania. Zajmujemy się malowaniem ścian, sufitów, możemy zaoferować także tynkowanie i gruntowanie, a także tapetowanie.

Nasze usługi remontowo-wykończeniowe wykonujemy starannie, realizujemy różnego rodzaju projekty. Zajmujemy się zarówno przygotowaniem powierzchni, jak i malowaniem, kładziemy gips szpachlowy, gruntujemy podłoże. W ramach swojej działalności wykonujemy nakładanie maszynowe gładzi, co znacznie przyspiesza prace remontowe. Pracujemy z wykorzystaniem różnych materiałów.

Malowanie, szpachlowanie, wygładzanie ścian przeprowadzamy w mieszkaniach, domach, biurach, magazynach, garażach, sklepach, restauracjach, instytucjach publicznych, halach przemysłowych, na klatkach schodowych.

Jaka jest cena szpachlowania i kładzenia gładzi na terenie Krakowa?

Gładzie i masy szpachlowe to skuteczny sposób na to, aby uzyskać idealnie gładkie ściany. U nas zamówisz usługę szpachlowania i gładzi gipsowych w przystępnych cenach. Nie posiadamy cennika, ponieważ każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. Podczas szacowania kosztów bierzemy pod uwagę zakres prac, stan ścian i sufitów, ich powierzchnię, a także rodzaj materiałów budowlanych i technikę pracy. W zależności od tego, czy wybierzesz gładź polimerową, czy gładź tynkową ostateczna cena może być inna. Masz pytania lub wątpliwości? Chcesz z nami porozmawiać o remoncie swojego domu, biura, mieszkania? Odezwij się do nas.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy po wykonaniu gładzi trzeba zastosować środek gruntujący?

Tak, zalecamy po gładzeniu ścian nałożenia na ich powierzchnię środka gruntującego. Dzięki temu uzyskasz lepszą przyczepności farby i zredukuje chłonność ścian.

Czym jest gładź gotowa?

Gładź gotowa to produkt gotowy do użytku, w przeciwieństwie do gładzi w proszku nie wymaga przygotowania mieszkania z użyciem wody.

Czy można wykonać szpachlowanie wałkiem?

Tak, chociaż trzeba wiedzieć, że szpachlowania wałkiem ma na celu wyłącznie wygładzenie ścian. W tym wypadku najlepiej sprawdzi się gładź polimerowa.