Ekipa remontowa Trójmiasto kontakt

Bartosz

29987748234

Kraków i okolice +50 km kontakt@hejmalarz.pl 29987748234 Jesteśmy dostępni Pon-Pt od 9 do 21
Meble Kraków
Meble Kraków

Gruntowanie ścian w Krakowie

Jesteśmy dostępni
Pon - Pt od 8 do 21

Oferujemy wysokiej jakości usługi remontowe, w tym gruntowanie ścian. Stosujemy nowoczesne technologie i wysokiej jakości materiały, aby efekty końcowe były trwałe i estetyczne. Nasza ekipa to doświadczeni specjaliści, dla których zagruntowanie powierzchni nie stanowi większego problemu. Chętnie dzielimy się wiedzą, potrafimy profesjonalnie doradzić.

Indywidualne podejście do każdego projektu sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dbamy o terminowe wykonanie prac, jesteśmy rzetelni. W kwestii jakości usług nie idziemy na żadne kompromisy. Jeśli szukasz fachowców gwarantujących solidne gruntowanie ścian i kompleksowe usługi remontowo-wykończeniowe, jesteśmy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom. Skontaktuj się z nami, wówczas omówimy szczegóły współpracy.

Usługa gruntowania – poznaj ofertę naszej firmy remontowej

Warto gruntować ściany przed malowaniem, to nie ulega wątpliwości, przy czym takie prace najlepiej oddać w ręce specjalistów. Pomożemy Ci w uzyskaniu wspaniałych efektów, którymi będziesz cieszyć się przez bardzo długi czas. Gruntowanie podłoża wzmacnia ściany, zwiększa przyczepność tynku, zapobiega powstawaniu pleśni i grzybów, pozytywnie wpływa też na ujednolicenie koloru ścian.

Kładziemy ogromny nacisk na jakość i trwałość naszych prac. Wybieramy odpowiedni grunt do ścian, każdy etap gruntowania przeprowadzamy starannie, mając świadomość tego, że tylko wtedy ściany i sufity będą wytrzymałe i estetyczne przez lata. Farbę gruntującą dobieramy do danej powierzchni, stosujemy specjalne preparaty gruntujące. Przygotowujemy ściany i sufity do malowania krok po kroku, aby rezultaty były zadowalające.

Na czym polega proces gruntowania?

Gruntowanie polega na nakładaniu na powierzchnię ścian i sufitów specjalnego preparatu tzw. gruntu. Co daje gruntowanie? Ma ono na celu tworzenie warstwy podkładowej, która poprawia przyczepność farby, a także zmniejsza chłonność podłoża. Gruntowanie wykonuje się przed malowaniem ścian i sufitów.

Gdzie wykonujemy gruntowanie ścian? Kraków i okolice

Gruntowanie ścian możemy przeprowadzić we wszystkich dzielnicach Krakowa. Pracujemy między innymi w takich lokalizacjach jak: Stare Miasto, Kazimierz, Grzegórzki, Zwierzyniec, Podgórze, Nowa Huta, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Łagiewniki, Wola Duchacka i w innych dzielnicach.

Możemy wykonać gruntowanie ścian także w okolicznych miejscowościach znajdujących się nieopodal Krakowa, takich jak Niepołomice, Bochnia, Zabierzów, Zielonki, Kocmyrzów, Wieliczka i nie tylko.

Nie wiesz, jak nałożyć grunt na ściany? Zdajesz sobie sprawę, że odpowiednie przygotowanie ściany przed malowaniem jest ważne? Zgłoś się do nas, pomożemy Ci osiągnąć estetyczne wnętrza.

W jakich pomieszczeniach przeprowadzamy gruntowanie ścian?

Wszystkie powierzchnie należy zagruntować i to niezależnie od tego, w jakim są stanie. Czym gruntować ściany? Chętnie doradzimy w doborze odpowiednich preparatów oraz farb. Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale gruntowanie wzmacnia ściany, zmniejsza chłonność podłoża i poprawia jego jakość. Nasza firma oferuje pomoc w przygotowaniu ścian do malowania, realizujemy różnego rodzaju projekty. Podejmujemy się gruntowania i malowania mieszkań, domów, biur, magazynów, hal przemysłowych, klatek schodowych, garaży, piwnic, instytucji publicznych, sklepów, restauracji i nie tylko.

W przypadku, gdy decydujesz się na malowanie wnętrza, podłożenie warstwy gruntu jest niezbędne. Zapoznaj się z naszą ofertą, a jeśli nie znalazłeś/znalazłaś usługi, która Cię interesuje, odezwij się do nas. Bez wątpienia uda nam się spełnić Twoje oczekiwania i potrzeby, jesteśmy elastyczni.

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Podczas przygotowania ścian bardzo ważną kwestią jest dobranie gruntu do rodzaju powierzchni. Poszczególne preparaty będą mieć specyficzne właściwości, mogą na przykład zapobiegać rozwojowi pleśni i grzybów – radzi ekspert MalarzKraków.

Pozostałe usługi poza gruntowaniem ścian, które świadczymy na terenie Krakowa

Gruntowanie podłoża to nie jedyna usługa znajdująca się w naszej ofercie. Oprócz tego zajmujemy się także malowaniem ścian, malowaniem sufitów, tynkowaniem ścian, szpachlowaniem i kładzeniem gładzi gipsowych, a także tapetowaniem. Wykonujemy różnego rodzaju prace remontowe w zakresie wykończenia i odświeżenia ścian.

Jeśli wykańczasz dom, mieszkanie, biuro lub chcesz po prostu odświeżyć wybrane wnętrza, to nasza oferta bez wątpienia będzie dla Ciebie ciekawa. Działamy sprawnie, terminowo, zawsze postępujemy zgodnie z wymaganiami swoich klientów. Możemy przygotować i pomalować ścianę niezależnie od rodzaju pomieszczenia. Malowanie wykonujemy metodą natryskową i standardowymi metodami tj. wałkiem i pędzlem.

Cennik gruntowania ścian

Proces gruntowania ścian może przebiegać różnie, w tym wypadku dużo zależy od kondycji podłoża oraz powierzchni ścian. Chcesz skorzystać z naszych usług? Zadzwoń do nas lub napisz, opowiedz nam czego potrzebujesz, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę. Koszty poszczególnych prac remontowych, w tym gruntowania ścian mogą się od siebie różnić, gdyż zależą od wielu czynników. To dlatego nie posiadamy sztywnego cennika. Mimo to zapewniamy przystępne, konkurencyjne ceny. Zachęcamy do nawiązania z nami kontaktu. Wycena do niczego Cię nie zobowiązuje i jest bezpłatna.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy można samodzielnie zagruntować ścianę?

Tak, można samodzielnie gruntować ściany przed malowaniem, przy czym trzeba wybrać odpowiedni preparat.

Czy można wykonać gruntowanie ścian po gładzi?

Tak, gruntowanie ścian należy wykonać po gładzeniu ścian.

Jak sprawdzić, czy powierzchnia wymaga gruntowania?

Zabieg gruntowania podłoża można pominąć, jeżeli powierzchnia jest w dobrym stanie, tj. nie ma żadnych nierówności, pęknięć i ubytków.