Ekipa remontowa Trójmiasto kontakt

Bartosz

29987748234

Kraków i okolice +50 km kontakt@hejmalarz.pl 29987748234 Jesteśmy dostępni Pon-Pt od 9 do 21
Meble Kraków
Meble Kraków

Malowanie szkół, urzędów, instytucji publicznych w Krakowie

Jesteśmy dostępni
Pon - Pt od 8 do 21

Świadczymy usługi malarskie w tym malowanie szkół, instytucji publicznych, urzędów. Działamy sprawnie i kompleksowo, obszar naszego działania obejmuje Kraków i okolice. Malowanie ścian to jedna z naszych głównych specjalizacji, realizacja zamówień malowania jest przez nas prowadzona z uwzględnieniem odpowiedniego przygotowania pomieszczeń i doboru farb. Masz do nas jakieś pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami.

Malowanie instytucji publicznych – poznaj naszą ofertę!

Wykonujemy malowanie instytucji publicznych, w tym przeprowadzamy remonty szkolne, a także malowanie urzędów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była zadowalająca dla każdego klienta. Dobieramy farby i materiały potrzebne do przeprowadzenia prac malarskich. Przygotowujemy ściany do malowania, tj. usuwamy uszkodzenia, ubytki, wykonujemy szpachlowanie ścian, gładzenie, a także tapetowanie.

Zawsze uwzględniamy specyfikę danego miejsca, a także jego funkcje społeczne. Gwarantujemy profesjonalne podejście, współpracujemy z doświadczonymi specjalistami posiadającymi odpowiednie kompetencje.

Dlaczego warto zdecydować się na naszą ofertę malowania szkół, urzędów, instytucji publicznych?

Szukasz fachowców, którzy pomalują sale szkolne, przedszkole publiczne, lub instytucję publiczną? Pozostajemy do Twojej dyspozycji! Nasza firma jest obecna w branży od wielu lat. Dostarczymy wiele nowoczesnych, estetycznych rozwiązań. Dla nas satysfakcja klienta jest najważniejsza. Jesteśmy dokładni, dbamy o detale, pragniemy tworzyć wnętrza eleganckie i nowoczesne. Zawsze możesz na nas liczyć, niezależnie od etapu współpracy.

Malowanie szkół w Krakowie

Nasza oferta obejmuje między innymi malowanie szkół, w tym malowanie klas, korytarzy, łazienek, szatni, pokoi nauczycielskich i nie tylko. Zapewniamy kompleksowe usługi w dobrych cenach. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Niezależnie od tego, czy jest to szkoła podstawowa, liceum, technikum, czy szkoła policealna, będziemy w stanie Ci pomóc.

Zapewniamy malowanie farbą dopasowaną do indywidualnych wymagań pomieszczenia. Wykonujemy malowanie wałkiem lub pędzlem, a także nowoczesne malowanie natryskowe, które sprawdzi się idealnie w przypadku większych powierzchni, takich jak szkoły.

Malowanie urzędów

Malujemy ściany instytucji publicznych, w tym urzędów, starostw, gmin i wiele innych. Usługi malowania wykonujemy z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb. Dla nas satysfakcja klienta jest na pierwszym miejscu. Przeprowadzamy dokładną analizę obiektu, następne dobieramy odpowiednie techniki malarskie oraz farby. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć harmonijne, ciekawe wnętrza.

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Przed rozpoczęciem malowania, warto wziąć pod uwagę funkcje danego obiektu, a także jego identyfikację wizualną. Odpowiednio dobrana kolorystyka powinna współgrać z otoczeniem i architekturą miejsca – radzi ekspert MalarzKraków.

Gdzie wykonujemy malowanie szkół, urzędów, instytucji publicznych? Kraków i okolice

Zapewniamy usługi malowania szkół, urzędów, instytucji publicznych na terenie Krakowa i okolic. Obsługujemy wszystkie dzielnice tj. Stare Miasto, Grzegórzki, Kazimierz, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Mistrzejowice, Wzgórza Krzesławickie, Łagiewniki, Nowa Huta i inne dzielnice. Oprócz tego wykonujemy malowanie wnętrz w okolicznych miejscowościach takich jak Wieliczka, Niepołomice, Zabierzów, Bochnia, Michałowice i nie tylko. Sprawdź nasze usługi malowania wnętrz.

Pozostałe usługi poza malowaniem szkół, urzędów, instytucji publicznych, które wykonujemy na terenie Krakowa

W ramach swojej działalności wykonujemy także takie prace jak tynkowanie, gruntowanie, szpachlowanie ścian, tapetowanie, kładzenie gładzi gipsowych. Nasza oferta jest szeroka, dokładamy wszelkich starań, aby móc zadowolić każdego klienta bez wyjątku. Dla nas Twoje zadowolenie jest najważniejsze.

Jakie są ceny malowania szkół, urzędów, instytucji publicznych?

Usługi malowania szkół, urzędów i instytucji publicznych są przez nas wyceniane indywidualnie. Podczas wyceny bierzemy pod uwagę między innymi budżet klienta, zakres prac, zastosowane materiały. Napisz do nas lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Prześlemy Ci niezobowiązującą wycenę. Podejmujemy się realizacji różnego rodzaju projektów.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy długo trzeba czekać na realizację zlecenia malowania instytucji publicznej?

Termin prac jest ustalany indywidualnie. W tym wypadku dużo zależy od sezonu, a także skali prowadzonych prac.

Czy wykonujecie malowanie przedszkoli?

Tak, nasze usługi są kompleksowe, zapewniamy także przygotowanie ścian do malowania, tj. naprawiamy uszkodzenia, nierówności, tynkujemy, szpachlujemy ścian.

Czy zajmujecie się także przygotowaniem ścian do malowania urzędów?

Tak, nasze usługi są kompleksowe, zapewniamy także przygotowanie ścian do malowania, tj. naprawiamy uszkodzenia, nierówności, tynkujemy, szpachlujemy ścian.

Jakie farby do malowania instytucji publicznych stosujecie?

Stosujemy wyłącznie wysokiej jakości farby pochodzące od renomowanych, cenionych producentów. Możemy doradzić w doborze koloru i rodzaju farb.