Ekipa remontowa Trójmiasto kontakt

Bartosz

29987748234

Kraków i okolice +50 km kontakt@hejmalarz.pl 29987748234 Jesteśmy dostępni Pon-Pt od 9 do 21
Meble Kraków
Meble Kraków

Usługi malarskie w Krakowie

Jesteśmy dostępni
Pon - Pt od 8 do 21

Jesteśmy firmą zapewniającą profesjonalne usługi malarskie na terenie Krakowa i okolic. Nasza oferta jest szeroka, bo obejmuje malowanie różnego rodzaju wnętrz. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami. Zapewniamy kompleksowe usługi malarskie w przystępnych cenach. Nasz zespół składa się z doświadczonych fachowców, którzy mają duże doświadczenie i szeroką wiedzę z zakresu usług malarskich. Zrealizowaliśmy tysiące projektów, nasi klienci doceniają nas za precyzję, elastyczność i terminowość. Dokładamy starań, aby efekt końcowy malowania był satysfakcjonujący. Pomagamy także dobrać rodzaj farb. Działamy kompleksowo.

Oferta usług malowania ścian

Mamy duże doświadczenie w branży malarskiej. Malowanie wnętrz to nasza specjalność. Każde zlecenie traktujemy priorytetowo, dzięki temu możesz liczyć na doskonałe efekty. Jeżeli zależy Ci na tym, żeby wykonanie malowania przebiegło sprawnie i bez żadnych problemów, zapraszamy do współpracy. Zaczynamy od konsultacji z klientem, aby poznać jego oczekiwania i potrzeby. Następnie przedstawiamy plan działania, uwzględniają przygotowanie ścian do malowania, wybór koloru ścian i techniki malarskiej. Gdy klient zaakceptuje koncepcję, przystępujemy do pracy. Dbamy o terminowość i wysoką jakość usługi. Jako firma malarska z wieloletnim doświadczeniem w branży jesteśmy w stanie zapewnić piękne efekty pracy. Z naszą pomocą Twoje wnętrza będą wyglądać estetycznie i świeżo.

Jaki rodzaj prac malarskich wykonujemy na terenie Krakowa?

Oferta usług malarskich naszej firmy jest szeroka, podejmujemy się realizacji różnego rodzaju projektów. Mamy duże doświadczenie w usługach malarskich, dlatego możesz mieć pewność, że Twoje wnętrza będą prezentować się efektownie. Malowanie pomieszczeń zaczynamy od przygotowania powierzchni, tj. przeprowadzamy usuwanie starych powłok malarskich, naprawę ubytków, a także gruntowanie ścian. Dwukrotne malowanie sprawia, że efekty są trwałe. Poznaj zakres prac malarskich, które wykonujemy.

Tapetowanie ścian Kraków

Malowanie ścian

Możesz powierzyć nam zlecenia malarskie, gdyż działamy sprawnie i terminowo. Podczas malowania ścian jesteśmy bardzo dokładni.

Szpachlowanie ścian Kraków

Malowanie sufitów

Nie wiesz, jak wykonać malowanie sufitu? Oddaj sprawy w nasze ręce. Wykonujemy fachowe malowanie sufitów, dzięki temu wnętrza Twojego domu będzie odświeżone i estetyczne.

Malowanie płytek Kraków

Gruntowanie ścian

Przed malowaniem ścian zawsze wykonujemy gruntowanie, które pozwala zwiększyć przyczepność farby, zabezpiecza przed plamami, pomaga w wyrównaniu powierzchni.

Malowanie płytek Kraków

Szpachlowanie i gładzie gipsowe

Wykonujemy szpachlowanie, które ma za zadanie wypełnienie nierówności, ubytków i pęknięć na powierzchni ściany. Zajmujemy się również kładzeniem gładzi gipsowych w celu uzyskania gładkiego i jednolitego wykończenia ścian.

Malowanie płytek Kraków

Tapetowanie

Nasza oferta obejmuje także tapetowanie, które sprawia, że wnętrze wygląda niezwykle efektownie. Za pomocą tapety można osiągnąć różnorodne efekty, począwszy od subtelnych wzorów, po bardziej ekstrawaganckie dekoracje.

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Dokładne oczyszczenie powierzchni ścian z kurzu, brudu, plam, a także wypełnienie ubytków w ścianach, wpływa na trwałość oraz estetykę efektu końcowego – informuje ekspert MalarzKraków.

Gdzie wykonujemy usługi malarskie? Kraków i okolice

Świadczenie usług malarskich zapewniamy na terenie Krakowa i okolic. Obsługujemy klientów zamieszkujących wszystkie dzielnice Krakowa tj. Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Stare Miasto, Kazimierz, Podgórze, Krowodrza, Zwierzyniec, Bronowice, Nowa Huta i inne. Oprócz tego możemy zapewnić usługi malowania mieszkańcom okolic tj. Wieliczki, Niepołomic, Skawiny i nie tylko. Wykonujemy krok po kroku malowanie sufitu i ścian, malowanie gruntujące, malowanie dekoracyjne.

Jakie techniki prac malarskich stosujemy?

Podczas pracy stosujemy różne techniki malarskie w zależności od potrzeb i wymagań klienta. Wykonujemy między innymi:

  • malowanie natryskowe – to idealne rozwiązanie do malowania większych powierzchni.
  • malowanie pędzlem – za pomocą pędzla wykonujemy malowanie drobnych elementów.
  • malowanie wałkiem – taka technika malarska sprawdzi się w przypadku standardowego malowania wnętrz.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług malarskich?

Jako profesjonalna firma z dużym doświadczeniem w branży, możemy zagwarantować pierwszorzędne malowanie w przystępnej cenie. Satysfakcja i bezpieczeństwo klienta są dla nas priorytetem. Działamy terminowo, zapewniamy różne rodzaje farb malarskich. Wykonamy dla Ciebie malowanie mieszkania, domu, biura, sklepu, lokali usługowych, urzędów, garaży, piwnic i nie tylko. Mamy różne rodzaje usług malarskich, to jedna z naszych zalet. Możemy pochwalić się pozytywnymi opiniami wśród klientów, dla firmy świadczącej usługi malarskie takiej jak nasza, to duże wyróżnienie. Interesuje Cię najlepsza cena malowania? Zgłoś się do nas.

Cennik usług malarskich w Krakowie

Chcesz poznać cennik malowania wnętrz? Ceny usług malarskich mogą być różne w zależności od zakresu prac, ceny farb, a także powierzchni wnętrz. Koszty usług malarskich będą zależeć także od lokalizacji oraz terminu wykonania prac. Zadzwoń do nas i opowiedz o swoich potrzebach, wówczas prześlemy Ci indywidualną wycenę.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Ile trwa realizacja usług malarskich?

Realizacja usługi malowania może trwać od 2 dni do kilku tygodni, dużo zależy od skali prowadzonych prac. Harmonogram prac ustalamy z klientem indywidualnie.

Jak wygląda wycena usług malarskich?

Podczas wyceny usług malarskich bierzemy pod uwagę szereg czynników takich jak: lokalizacja, zakres prac, rodzaj farb, a także czas realizacji prac. Koszt malowania ścian może by może być bardzo różny.

Czy dostarczacie farby i środki, czy leży to po stronie klienta?

Możemy pomóc w doborze rodzaju i koloru farb do malowania. Klient może dostarczyć nam materiały, możemy też zająć się zakupem farb osobiście.

Czy wykonujecie remonty mieszkań?

W ramach remontu mieszkania możemy wykonać malowanie, gruntowanie, szpachlowanie, tapetowanie.