Ekipa remontowa Trójmiasto kontakt

Bartosz

29987748234

Kraków i okolice +50 km kontakt@hejmalarz.pl 29987748234 Jesteśmy dostępni Pon-Pt od 9 do 21
Meble Kraków
Meble Kraków

Najczęstsze pytania

Jesteśmy dostępni
Pon - Pt od 8 do 21

Jaki jest zakres Waszych usług?

Oferujemy usługi malarskie różnego typu, malujemy ściany, sufity, a także inne powierzchnie w zależności od potrzeb klienta. Jesteśmy w stanie dostosować się do Twoich potrzeb.

Czy Wasze usługi obejmują malowanie płytek?

Podejmujemy się realizacji różnego rodzaju zleceń, także malowania płytek. 

Czy obsługujecie klientów spoza Krakowa?

Tak, nasza firma działa na terenie Krakowa i okolic. Obsługujemy osoby mieszkające w okolicach Krakowa. Skontaktuj się z nami, wówczas poinformujemy Cię o zasięgu naszych działań.

Czy oferujecie gwarancję na swoje prace malarskie?

Tak, udzielamy gwarancji na wykonane prace malarskie. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy satysfakcję klienta, dlatego dokładamy starań, aby efekt końcowy był zadowalający. 

Jaki jest czas oczekiwania na realizację zlecenia?

Czas oczekiwania na realizację zlecenia zależy od sezonu, a także zakresu prac. Harmonogram prac ustalamy z klientem indywidualnie, zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie.

Ile kosztuje pomalowanie małego pokoju?

Usługi malarskie zawsze wyceniamy indywidualnie. Podczas wyceny bierzemy pod uwagę skalę prac, stosowane materiały, a także ogólny stan ścian. 

Czy wycena jest bezpłatna?

Tak, wycena usług malarskich w naszej firmie jest bezpłatna. Zadzwoń do nas i opisz, jakie masz potrzeby, a my postaramy się wrócić z odpowiedzią jak najszybciej. Wycena jest darmowa i niezobowiązująca.

Jakie są godziny pracy w Waszej firmie?

Godziny naszej pracy są ruchome. W razie potrzeby jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb klienta.

Czy wykonujecie inne prace remontowe poza malowaniem ścian?

Zajmujemy się malowaniem, gruntowaniem, tynkowaniem, szpachlowaniem, kładzeniem gładzi gipsowych, tapetowaniem ścian. Malujemy różnego rodzaju powierzchnie. Nasza usługa jest kompleksowa.

Jaki jest przybliżony czas realizacji kompleksowego malowania domu?

Czas realizacji projektu zależy od powierzchni domu oraz zakresu prac, jakie trzeba będzie wykonać. Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi usługami, skontaktuj się z nami telefonicznie, wówczas udzielimy Ci niezbędnych informacji. 

Czy przygotowujecie ściany do malowania?

Tak, w ramach swoich usług zajmujemy się także przygotowaniem powierzchni ścian do malowania. Zapewniamy uzupełnianie ubytków i gruntowanie, możemy także położyć gładź gipsową.

Jakie techniki malarskie stosujecie?

Wykonujemy malowanie pistoletem proszkowym, wałkiem lub pędzlem w zależności od potrzeb i wymagań klienta. Technikę malarską dostosowujemy do konkretnej powierzchni.

Czy malowanie proszkowe jest przeznaczone wyłącznie do malowania dużych powierzchni?

Malowanie proszkowe to nowoczesna i bardzo wygodna metoda nakładania farby. Doskonale sprawdzi się w przypadku malowania dużych powierzchni, ale nie tylko. 

Czy wykonujecie prace malarskie w trybie pilnym?

Jeżeli istnieje potrzeba przeprowadzenia prac malarskich w trybie pilnym, należy nas wcześniej o tym poinformować. Podejmujemy się realizacji takich zleceń, gdy mamy taką możliwość. 

Jakich farb używacie?

Stosujemy wysokiej jakości farby dedykowane poszczególnym powierzchniom. Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, wybieramy produkty, które są nietoksyczne i przyjazne dla środowiska.

Czy możecie pomóc w wyborze kolorów?

Tak, nasza ekipa może pomóc w doborze kolorów, proponujemy barwy dostosowane do Twojego stylu i charakteru przestrzeni. Mamy duże doświadczenie w pracach malarskich, znamy trendy, dlatego możemy udzielić fachowego wsparcia.

Czy mogę dostarczyć własne farby?

Tak, jesteśmy w tej kwestii elastyczni, możemy dostosować się do Twoich preferencji. W przypadku, gdy posiadasz własne farby, możemy je wykorzystać, pod warunkiem że spełniają odpowiednie standardy.

Czy oferujecie promocje lub zniżki na usługi malarskie?

Tak, organizujemy promocje i oferujemy zniżki dla stałych klientów. Polecamy śledzić naszą stronę internetową lub pytać nas o aktualne oferty. 

Jak przygotować się do przybycia ekipy malarskiej?

Przed przybyciem naszej ekipy malarskiej, warto odsunąć meble, ściągnąć dekoracje ścienne i zabezpieczyć podłogi folią malarską. To ułatwi nam pracę.

Jak można się z Wami najszybciej skontaktować?

Najszybciej można się z nami skontaktować telefoniczne. Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego na naszej stronie www. Wrócimy z odpowiedzią jak najszybciej.